Oznámení, zprávy, rozhlas

Vychází nové číslo zpravodaje obce

Vážení spoluobčané,

z technických důvodů, se zatím nepodařilo doručit nový zpravodaj obce do vašich schránek. V dohledné době bude vše napraveno.

Ovšem přečíst a prohlédnout si nový zpravodaj můžete již teď a to v elektronické podobě na našich stránkách v sekci Zpravodaj obce

nebo na tomto odkazu: Zpravodaj 2016 -2017

více info
Maminka ČR 2017 je ze Štěměch

Letošní vítězkou soutěže Maminka ČR 2017 se stala Jana Báňová s dcerou Adélkou ze Štěměch.

Holky klobouk dolů. Velká gratulace!!!

Více na: https://www.facebook.com/maminka.cr/

více info
Nové umístění velkoobjemového kontejneru na kovový odpad

Oznamujeme, že velkoobjemový kontejner na kovový odpad je nově umístěn za dětským hřištěm na Vrchách (u skládky materiálu na rozcestí na Vrchy). Velkobjemový kontejner na bioodpad bude posunut do stejného místa.

více info
Obec hledá pracovníky na sezónní práce

Obec Štěměchy hledá brigádníky z řád občanů na sezóní práce na veřejném prostranství. Jedná se především o sečení, hrabání a odvoz trávy, nátěry konstrukcí, údržbu a opravu obecního majetku. Zájemci se brigádu se mohou přihlásit osobně na obecním úřadě.

více info

Dle zákona č. 201/2012 Sb. (§ 17 odst. 1 písm. h a § 41 odst. 15) má vlastník kotlů na pevná paliva o výkonu 10 – 300 kW povinnost zajistit odborně způsobilou osobou kontrolu tohoto zařízení a to nejpozději do 31. prosince 2016. Více informací naleznete v dokumentu, který vypracoval Odbor životního prostředí MěÚ Třebíč. Více v informačním letáku.

Na tomto odkazu si můžete vyhledat servisního technika výběrem značky kotle a regionu.

 
 
více info

Nově je nabízena možnost ubytování v obci Štěměchy - chalupa Hanička.

Více na www.chalupa-pronajmuti.cz

více info