Oznámení, zprávy, rozhlas

Dětský den na Vrchách

V sobotu 3. června 2017 od 14 hodin na Vrchách se bude konat Dětský den s podtitulem Putování s Čtyřlístkem.

Děti se mohou těšit na překvapivé zážitky, malování na obličej, bagrování, projížďky na koních, občerstvení, tombolu a závěrečné překvapení.

více info
Sdělení mysliveckého sdružení Štěměchy

Myslivecké sdružení Štěměchy žádá občany, aby v období květen - červen omezily své procházky se psy. V tomto období kladou srny na loukách a polích svá srnčata. Při vyrušení srna odbíhá, ale srnče zůstává ležet a stává se tak snadnou kořistí. Proto žádáme občany, mějte své psy při venčení na vodítku.

Děkujeme

více info
Brigáda na kurtech

Tento pátek 26. května 2017 se uskuteční brigáda na kurtech.   Žádáme sportovce, aby se sešli pokud možno v hojném počtu. Je třeba vzít si sebou nějaké nářadí jako je kotouč, lopata, hrábě, motyčka. Sraz je v 17 hodin na kurtech.

více info
Štěměšský kačer 2017

Štěměšský kačer 2017

Tradiční volejbalový turnaj amaterských družstev.

Přijďte si zahrát.

více info
Obec hledá pracovníky na sezónní práce

Obec Štěměchy hledá brigádníky z řád občanů na sezóní práce na veřejném prostranství. Jedná se především o sečení, hrabání a odvoz trávy, nátěry konstrukcí, údržbu a opravu obecního majetku. Zájemci se brigádu se mohou přihlásit osobně na obecním úřadě.

více info
ZMĚNA SVOZU TKO

Plán svozu TKO:

Čtvrtek 22.12. 2016 dle plánu

Úterý 3.1.2017 po 12:00 hod

Úterý 10.1.2017 a dále již po 14 dnech

Svozový den bude od nového roku úterý každých 14 dní !!!

 

 

 

 

více info

Dle zákona č. 201/2012 Sb. (§ 17 odst. 1 písm. h a § 41 odst. 15) má vlastník kotlů na pevná paliva o výkonu 10 – 300 kW povinnost zajistit odborně způsobilou osobou kontrolu tohoto zařízení a to nejpozději do 31. prosince 2016. Více informací naleznete v dokumentu, který vypracoval Odbor životního prostředí MěÚ Třebíč. Více v informačním letáku.

Na tomto odkazu si můžete vyhledat servisního technika výběrem značky kotle a regionu.

 
 
více info