Oznámení, zprávy, rozhlas

Informujeme občany o konání bohoslužeb v naší obci pravidelně každých 14 dní ve čtvrtek od 16 hodin v obřadní místnosti obecního úřadu.

více info
Stavíme bydlíme

Informuje občany o konání již 15. ročníku stavební výstavy Stavíme, Bydlíme Třebíč, která se uskuteční ve dnech 7. - 8. února 2018 v budově Fórum v Třebíči. Občané zde mají možnost kontaktovat před zahájením stavební sezóny řadu stavebních a výrobních firem a využít výstavních slev. Vstup na výstavu je zdarma. Výstavu doprovází řada přednášek.

více info
Čertovy obrázky - turnaj v mariáši

Ve čtvrtek 28.12.2017 od 15 hodin se v hasičárně ve Štěměchách uskutečnil druhý ročník turnaje v mariáši pod názvem Čertovy obrázky 2017. Ze 16 účastníků vzešel kolem deváté hodiny večerní nový mariášový šampión. Tím se stal pro letošní rok Jiří Binka st., na druhém místě se umístil Milan Slezáček z Moravských Budějovic a na třetím místě skončil Pavel Svoboda. Velké poděkování patří Martinu Báňovi, Petru Trnkovi alias Pitkinovi, Mariánu Bartošovi, Ludvíku Špačkovi a Vojtovi Kovářovi za poskytnutí materiálních darů, věcných darů a služeb, které přispěly k tomu, aby všichni zúčastnění mohli býti obdarováni, nasyceni a dle gusta napojeni. 

Fotogalerie

více info
Zveme Vás na divadlo

Zveme Vás na divadelní představení Mrazík v podání umělců z Čechočovic.

Představení se uskuteční 20.ledna 2018 od 14 hodin v KD Štěměchy.

více info
Vychází nové číslo zpravodaje obce

Vážení spoluobčané,

z technických důvodů, se zatím nepodařilo doručit nový zpravodaj obce do vašich schránek. V dohledné době bude vše napraveno.

Ovšem přečíst a prohlédnout si nový zpravodaj můžete již teď a to v elektronické podobě na našich stránkách v sekci Zpravodaj obce

nebo na tomto odkazu: Zpravodaj 2016 -2017

více info